Przedogródek - wizytówką domu

Współpracę z inwestorami rozpoczęliśmy od wykonania projektu zieleni. Wykonana została zmiana lokalizacja ciągu pieszego. Powstała szeroka ścieżka o falistym kształcie. Nasadzenia zostały tak dobrane, aby kontrastowały formą i pokojem. Rabaty wysypane kamieniem różnej frakcji i rodzaju.

Targi w Szepietowie

Mieliśmy przyjemność promować naszą firmę w corocznych targach wystawienniczych w Szepietowie. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy państwa zainteresować z naszą ofertą oraz zaprosić do współpracy.

Nawierzchnia z kostki AMSTEL

Nawierzchnia pieszo-jezdna wykonana z kostki AMSTEL w kolorze melanż arktyczny. Wybór materiału brukarskiego podyktowany był nowoczesną formą biurowca bezpośrednio graniczącego z terenem inwestycji. W celu urozmaicenia płaskiej powierzchni wprowadzono jasną opaskę z kostki NARRO z grysem i barwne nasadzenia- Berberys Thunberga.

Geometria w ogrodzie

Prace obejmowały wykonanie nawierzchni z kostki brukowej (schematycznej) przed domem, montaż systemu nawadniania RAINBIRD, wykonanie trawników z rolki, wykonanie rabat oraz donic ozdobnych wraz z nasadzeniami roślinnymi , nie wymagających intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Hotel Odessa w Wysokiem Mazowieckiem

Otoczenie hotelu zostało zaprojektowane i zrealizowane przez naszą firmę. Charakterystycznymi elementami realizacji są dwie wodne kaskady (zlokalizowane przy wejściach do budynku). Trawnik na życzenie klientów został ułożony z rolki. W drugiej połowie 2016r. Teren obiektu został powiększony- za hotelem powstał plac zabaw z obszerną altaną grillową.

Nawierzchnia z kostki NARRO

Nawierzchnię wykonano z kostki NARRO z grysem marmurowym (w kolorze ). Do budowy schodów i obrzeży wykorzystano palisadę łupaną. Dla urozmaicenia brukowej płaszczyzny wprowadzono rabaty z roślinami wieloletnimi.

Plebania w Jabłonce Kościelnej

Zakres prac obejmował wykonanie projektu nasadzeń roślin i nawierzchni. A następnie kompleksową realizacje zagospodarowania terenu. Ciągi piesze wykonano z kostki NOSTALIT melanż piski. Nasadzenia roślinne zdominował Bukszpan wieczniezielony.

Park miejski w Zambrowie

Realizacja projektu parku miejskiego- wiosna 2016r. Zakres prac obejmował przygotowanie terenu, nasadzenia materiału roślinnego, założenie trawnika z siewu. W latach 2016-2018 nasza firma prowadzi kompleksowe prace pielęgnacyjne na terenie w/w obiektu.

Sala weselna w Zambrowie

Życzenie inwestora było proste: maskujemy betonowe ogrodzeni, wprowadzamy element wodny. Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy ścianę wodną z kamienia i drewniane pergole z pnączami. „Zielone ściany” urozmaicają nasadzenia różnobarwnych krzewów i bylin.

Marka „Zielono Nam” jest własnością firmy U.T.H. RAFI Rafał Rudnik
© 2017 Zielono Nam Brzóski-Falki. All Rights Reserved. Designed By Kamaxmedia